חברת שלהבת גז הינה חברה ש-20 שנות ניסיון עומדים מאחוריה. הוותק הרב בתחום הגז, יחד עם האמינות והמקצועיות הופכות אותה לחברת גז המובילה בתחומה. בחברת שלהבת גז מעניקים מענה הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי ומציעים עבורם מגוון שירותים.

בין השירותים שחברת שלהבת גז מציעה: הנחת צנרת לבתים חדשים, העברות נקודות גז, הרכבת מחממיי מים על גז, תיקוני דליפות, בדיקת מערכות גז, בדיקות תקינות, תיקוני מחממי מיים, תיקוני כיריים, הרכבות כיריים על גז, הרכבת נקודות תיקניים למנגלים, החלפת ברזי גז ועוד.

אנו בחברת שלהבת גז מאמינים כי כאשר מדובר בגז, העלול במקרים מסוימים להגיע לכדי סכנת חיים של ממש, יש לפעול במלוא האחריות. כל עוד מדובר בבטיחות שלכם ובבטיחות היקרים לכם, יש לעשות הכל בכדי שהעבודה תתבצע על הצד המקצועי ביותר ללא שום פשרות כלשהן. הנחה, פשרה ועיגול פינות בנושא של גז פירושו: נזק אפשרי בממון או בנפש חלילה לטווח הרחוק יותר.

בגלל החשיבות של העניין, אנו בחברת שלהבת גז מעסיקים אך ורק טכנאים בעלי וותק של 10 שנים לפחות בתחום. כמו כן אנו מקפידים כי הטכנאים העובדים מטעמינו יעברו הסמכה מטעם משרד התשתיות. כל העבודות שאנו מבצעים הם בהתאם לתקנים של משרד התשתיות. כמו כן אנו שמים דגש רב על כך שכל אביזרי הגז שאנו מתקינים יהיו תקינים ויורכבו בצורה הטובה והבטיחותית ביותר, כמו גם שיעמדו בהתקנים הנדרשים של משרד התשתיות.

יחד עם העבודה המקצועית והבלתי מתפשרת, אנו שמים דגש על שירות אדיב ומסור. לאורך כל העבודה אנו שמים את לנגד עינינו את הלקוח, העדפותיו ודרישותיו. מסיבה זו אנו מעניקים יחד עם העבודה, גם ייעוץ מקצועי לקהל לקוחותינו. אנו שמחים לחלק את המידע הרב והניסיון שיש ברשותנו במטרה להביא לרווחת הכלל.

מעוניינים בשירות אדיב ואמין יחד עם עבודה מקצועית ואיכותית שתבטיח את שלומכם ואת בטיחותכם?

הגעתם למקום הנכון!! אנו בחברת שלהבת גז מתחייבים לשירות יעיל, מהיר ואדיב כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק!

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

בניית אתרי וורדפרס