בהתאם לחוק משק הגז, חייבת חברת הגז המספקת גז לערוך בדיקות תקינות הגז לפני חיבורו. כמו כן חייבת החברה לערוך בדיקות תקינות אחת ל-5 שנים לפחות, או פחות על פי ההוראות של תקן ישראלי 158.

תקן ישראלי 158 של מכון התקנים הישראלי קובע למעשה את אופן התקנת מערכות הגז בישראל. תקן זה מחייב על פי חוק את כל העוסקים בהתקנת מערכות גז. בהתאם לתקן 158, חל איסור מוחלט להתקין ו/או לאחסן מכל גז בתוך דירת מגורים. במידה והצרכן מתנגד מכל סיבה שהיא לביצוע הבדיקה, חייבת החברה המספקת גז להפסיק לו את אספקת הגז.

חברת שלהבת גז מתמחה בגז כבר למעלה מ-20 שנים, ומעניקה שירותים ומענה הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. בין השירותים שאנו מציעים, אנו אף עורכים בדיקות תקינות למתקן הגז. בדיקות תקינות למתקן הגז מתבצעים על ידינו הן לפני חיבור הגז והן אחת לחמש שנים לפחות לאחר חיבורו.

בדיקת תקינות הגזכמו כן במסגרת בדיקות תקינות אנו בחברת שלהבת גז עורכים בדיקה תקופתית הנדרשת אחת לשנה של מחממי מים להסקה שמופעלים בגז ומותקנים בדירה.

הניסיון הרב, יחד עם הוותק והמקצועיות מקנות לנו מוניטין רב הן בקרב המגזר הפרטי והן בקרב המגזר הציבורי. העבודות שאנו בחברת שלהבת גז מבצעים הם לפי התקנים של משרד התשתיות ונעשות אך ורק בידי טכנאים מוסמכים על ידי המשרד עם וותק של למעלה מ-10 שנות עבודה!

מעוניינים בבדיקות תקינות תקופתית על ידי חברה אמינה ומנוסה??

מעוניינים בשירות אדיב ואמין יחד עם עבודה מקצועית ואיכותית שתבטיח את שלומכם ובטיחותכם?

הגעתם למקום הנכון!

אנו בחברת שלהבת גז מתחייבים לשירות יעיל, מהיר ואדיב כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק!

 

בניית אתרי וורדפרס