בדיקת מערכות גזבהתאם לחוק במדינת ישראל חייבות כל חברות הגז לערוך בדיקת מערכות גז לדירת המגורים של לקוחותיהם על פי תקן ישראלי 158. אנו בחברת שלהבת גז המתמחים בגז כבר למעלה מ-20 שנה, עורכים בדיקת מערכות גז הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי.

בדיקת מערכות גז שתחת אחריותנו נערכות בזמנים קבועים: במערכת הגז הכללית נערכת בדיקה ללא תשלום, אחת לחמש שנים. בדיקת מחמם המים או תנור ההסקה מתקיימת אחת לשנה או חמש  שנים בהתאם לסוג המכשיר. בדיקת מערכות גז מתקיימת גם במקרה של שינוי במערכת הגז, או אם בוצעה סגירה של מרפסת בה מותקן מכשיר צורך גז.

לפני בדיקת מערכות גז אנו בחברת שלהבת גז נתאם אתכם את זמן הבדיקה הנח לכם. בזמן שנקבע, נשלח אליכם טכנאי גז מורשה מטעמינו המוסמך על ידי משרד התשתיות. בהתאם להקפדה שלנו על טיב ואיכות העבודה טכנאי גז שיישלח אליכם הוא בעל וותק וניסיון של 10 שנים לפחות במקצוע.

בבדיקת מערכות גז האורכת כחצי שעה, יבדוק טכנאי הגז את מידת האטימות בלחץ של מערכת הגז שלכם מהמונה ועד המכשיר הביתי שצורך גז, כגון: תנור או כיריים. כמו כן יבדוק הטכנאי את הלחץ השורר במכלי הגז ועד למכשיר הביתי שצורך גז. במהלך הבדיקה יחליף טכנאי גז את צינור הגומי מברז הגז ועד למכשיר צורך הגז הביתי, ללא תשלום. במסגרת בדיקת מערכות גז טכנאי הגז יערוך גם בדיקת התקנה נכונה ובטוחה של מוצרים צורכי גז הנמצאים בביתכם. לאחר בדיקת מערכות גז ימלא טכנאי גז טופס: "בדיקה תקנית למערכת גז". בטופס הוא יציין פרטים מזהים לפי הדרישה ויחתום עליו.

מעוניינים בבדיקת מערכות גז??

פנו עוד היום לחברת שלהבת גז  המתמחה בבדיקות מערכות גז! נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות הגון, ומקצועי כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק!

בניית אתרי וורדפרס