הנחת צנרת גז לבתים חדשים

הנחת צנרת גז לבתים חדשים

בניית בית חדש הוא דבר משמח מאד, ויחד עם זאת גורר תכנון רב וירידה לפרטי פרטים. אחד מהדברים החשובים שיש לקחת בחשבון הוא הנחת צנרת גז לבתים חדשים. הנחת צנרת לבתים חדשים הינו שלב מורכב הדורש ידע רב ותכנון מקדים, ומומלץ לעשות זאת אצל שלהבת גז הודות לניסיון הרב שיש לנו בתחום הגז בכלל ובתחום העברת צנרת לבתים חדשים בפרט.

השלב שבו תפנו לשלהבת גז לצורך הנחת צנרת גז לבתים חדשים, יגיע מיד לאחר בניית השלד של הבית, עם סיום האינסטלציה עוד קודם ביצוע עבודות הריצוף והטיח. הסיבה לכך היא בכדי שתהיה אפשרות לחברת שלהבת גז לתכנן ולבצע את העברת צנרת הגז, כמו גם ליצור עבורכם נקודות ברחבי הבית באופן המתאים והנח לכם ביותר. לצורך העברת הצנרת יש לחצוב בקירות, ובמקרים מסוימים גם ברצפה, ולכן יש להמתין עם הטיח והריצוף עד לסיום הנחת הצנרת.

השלב הבא בתהליך הבנייה שבו חברת שלהבת גז תעמוד לשירותכם, יהיה לאחר התקנת ארונות המטבח. בשלב זה, אנו בחברת שלהבת גז נשלח אליכם טכנאי גז מומחה שיתקין עבורכם את ברז הגז של הבישול. כמו כן טכנאי הגז מטעמינו יערוך בדיקת אטימות בכדי לוודא שצנרת הגז לא נפגעה במהלך בניית הבית או השיפוץ. בשלב זה אנו ממליצים לבצע על ידי טכנאי הגז של חברת שלהבת גז התקנת גלאי גז וברז חשמלי המנתק את מערכת הגז במידה והגלאי מזהה דליפת גז.

כולנו יודעים עד כמה משמעותית וחשובה העובדה שהנחת צנרת גז לבתים חדשים תתבצע בצורה הטובה והבטיחותית ביותר. על מנת להבטיח זאת יש לפנות לחברה אמינה ובעלת מוניטין כמו חברת שלהבת גז המובילה בתחום כבר למעלה מ-20 שנה. כאשר העבודה תתבצע על ידי טכנאי הגז המומחים והמיומנים שלנו, על פי התקנים של משרד התשתיות, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי אביזרי הגז וצנרת הגז יהיו תקינים ותקניים למען בטיחותכם, ובטיחותם של היקרים לכם.

בונים בית חדש? מעוניינים בהנחת צנרת גז לבתים חדשים?

זה הזמן לפנות לחברת שלהבת גז! אנו בחברת שלהבת גז מתחייבים לשירות יעיל, מהיר ואדיב כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק!

בניית אתרי וורדפרס