העברות נקודות גז

העברות נקודות גז

רבים מאתנו מוצאים את עצמם במקרה של שיפוץ דירה, או אפילו רק חלק ממנה זקוקים לטכנאי גז לצורך העברות נקודות גז. העברות נקודות גז, כמו כל עבודות הקשורות בגז, יש לבצע רק אצל המומחים! חברת שלהבת גז מודעת לחשיבות הרבה שאביזרי הגז וצנרת הגז יהיו תקינים ותקניים ויורכבו בצורה מקצועית ובטיחותית. חברת שלהבת גז המתמחה בגז כבר למעלה מ-20 שנה, ומעסיקה טכנאי גז מהשורה הראשונה תבצע עבורכם העברות נקודות גז על הצד הטוב, המקצועי והבטיחותי ביותר.

רבים אינם יודעים, אך כאשר בונים בית חדש או משפצים- דבר שדורש ירידה לפרטים רבים, יש לקחת בחשבון בין היתר את העברות נקודות גז יחד עם הנחת צינורות גז. שלב העברות נקודות גז יגיע בבנייה חדשה רק לאחר בניית שלד הבית עם סיום האינסטלציה, לפני ביצוע עבודות הריצוף והטיח. במקרה של שיפוץ בלבד שאז אין בנייה של שלד חדש, שלב העברות נקודות גז יבוא לאחר סיום האינסטלציה, אך לפני עבודות הריצוף והטיח. באופן כזה ייחסך כסף רב עבור פתיחת חורים וחציבות מיותרות, וביצוע הכנת תשתית הגז יהיה ביתר קלות.

העברות נקודת גז היא פעולה מורכבת הדורשת ידע וניסיון רב יחד עם תכנון מקדים. מסיבה זו כדאי מאד לעשות זאת אצל חברת שלהבת גז המתמחים בהעברות נקודות גז. חברת שלהבת גז תשלח אליכם טכנאי גז מומחה מטעמה שלאחר הנחת הצנרת, יצור עבורכם העברות נקודות גז ברחבי הבית באופן המתאים ונוח לכם ביותר. בנוסף לכך, במקרה של מטבח חדש למשל, לאחר התקנת ארונות המטבח יישלח טכנאי גז מטעמינו לצורך התקנת גז בישול וביצוע בדיקה של שלימות צנרת הגז לאחר תהליך השיפוץ או הבנייה.

בונים בית חדש? משפצים את הבית או חלק ממנו ומעוניינים בהעברות נקודות גז?

זה הזמן לפנות לחברת שלהבת גז! אנו בחברת שלהבת גז מתחייבים לשירות יעיל, מהיר ואדיב כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

בניית אתרי וורדפרס