התקנת מחממי מים על גז

התקנת מחממי מים על גז

שוב מגיע החורף ויחד אתו נושא המים החמים. שיטות שונות ומגוונות יש לחימום מים חמים בכלל וחימום מים בגז. בכל אופן, בין אם תבחרו בדרך זו או אחרת, ל התקנת מחממי מים על גז יש תשובה אחת- שלהבת גז. שלהבת גז הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה (!) בכל הנוגע לתחום הגז בכלל ולהתקנת מחממי מים על גז בפרט.

הדרך החסכונית ביותר לחימום מים היא כמובן באמצעות השמש, אך כיצד נחמם את המים בימי החורף הקרים? כאן יש שתי אפשרויות: חימום בחשמל ווהתקנת מחממי גז. חימום מים בגז גם הוא נחלק ל-שלוש אופציות: הנפוצה ביותר היא מחמם מים מהיר המבוסס על חיישן המזהה את המים החמים ומדליק מצב חשמלי המדליק להבה במבערים המחוברים למערכת הגז הביתית. כך ניתן ליהנות ממים חמים עד לסגירת הברז או מעבר למים הקרים. אפשרות נוספת היא חימום בדוד אגירה, או באמצעות תנורי הסקה משולבים המופעלים על ידי גז.

ל התקנת מחממי מים על גז, נדרש טכנאי מחמם מים בגז וישנם יתרונות  רבים לשיטה על פני חימום מים באמצעות הבוילר החשמלי. היתרון המשמעותי ביותר הוא המהירות של הגעת המים החמים. בנוסף לכך לעומת הבוילר בו המים החמים באים בהתאם לזמן החימום, במחממי מים על גז המים החמים הם ללא הגבלת זמן. כמו כן המחיר שגובה הגז לעומת הבוליר הוא על השימוש בלבד, ולא על הזמן הרב שלפני כמו בבוילר. באופן כללי ניתן לומר כי הרכב מחממי מים על גז תתאים יותר לאנשים המעוניינים במים חמים בכל זמן וכל הזמן.

במידה ובחרתם ב בהתקנת מחממי מים על גז עשיתם בחירה יעילה ונבונה. יחד עם זאת כדאי שתיהנו גם מהרכבת מחממי מים על גז איכותית ומקצועית. התקנת מחממי מים על גז היא מסוג הדברים שלא עושים בכל יום, ובגלל הסיכונים הכרוכים בכך, היא דורשת מיומנות ומקצועיות מדרגה ראשונה. את השילוב שבין מקצועיות, אמינות ואדיבות בכל הנוגע לגז תוכלו למצוא אצלנו! שלהבת גז מבצעת עבודות על פי התקנים של משרד התשתיות בלבד, ומעסיקה טכנאים מוסמכים בעלי שנות וותק רבות וניסיון רב בתחום.

מעוניינים בהרכבת מחממי מים על גז??

מעוניינים בשירות אדיב ואמין יחד עם עבודה מקצועית ואיכותית שתבטיח את שלומכם ובטיחותכם?

הגעתם למקום הנכון!

אנו בחברת שלהבת גז מתחייבים לשירות יעיל, מהיר ואדיב כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק! פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

בניית אתרי וורדפרס