אנו בחברת שלהבת גז עוסקים גם ב תיקוני דליפות גז. כיום ישנם גלאים טכנולוגיים המזהים בקלות כל דליפת גז אפשרית. יחד עם זאת לבתים פרטיים אין כיום אמצעים זמינים לזיהוי דליפות גז. דליפות גז קטנות שלא חשופים אליהן ישירות אינן מהוות סכנת הערלה, אך יש בהן סכנת התלקחות ממשית.

דליפות גז בישול הינן הבעייתיות מכולם כיוון שגז הבישול הוא חסר ריח. תוסף הריח שמריחים בזמן הדליפה התווסף לגז באופן מלאכותי בכדי להקל את זיהוי הדליפה. כאשר אתם חשים בריח גז שהתפשט או שיש לכם סיבה לחשש מדליפות גז, דווחו לנו מידית על הדליפה. אנו בחברת שלהבת גז מודעים לדחיפות העניין ומתחייבים להגיע למקום הדליפה במהירות האפשרית.

יחד עם הדיווח לחברת שלהבת גז, עליכם לנקוט במספר צעדים עד להגעת החברה: נתקו את אספקת הגז למתקן הגז של הדירה על ידי סגירת ברזי הגז. כמו כן כבו את גז הבישול במקרה שהוא פועל. בנוסף לכך- פתחו את כל החלונות והדלתות הפונים לחוץ על מנת לאוורר את הדירה ואת חדר המדרגות במידה ויש. בגלל שהגז כבד מהאוויר הוא זורם ישירות למטה, מסיבה זו עליכם למנוע במידה המרבית חדירה של הגז למקומות נמוכים יותר כמו למרתף או לחדר מדרגות אם הם קיימים.

כל משך זמן הדליפה עליכם להימנע לחלוטין מהדלקת אש ומעישון. עליכם להרחיק מקורות חום אפשריים, ולהימנע מהפעלה של מכשירים חשמליים. בזמן זה יש לכבות גם טלפונים סלולאריים, איתוריות וכדומה. כמו כן יש לנתק את מקור זרם החשמל הראשי במרחק ממקום הדליפה ולפנות את כל הדיירים מהאזור. במידה וחברת הגז מתאחרת יש להזעיק במקביל גם את כוחות ההצלה של כיבוי אש ואיכות הסביבה.

מתרחשת דליפה? חוששים מדליפה?

פנו עוד היום לחברת שלהבת גז  המתמחה ב תיקוני דליפות גז! נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות הגון, ומקצועי כפי שרק חברה מבוססת ואמינה יכולה להעניק!

בניית אתרי וורדפרס